Odesílání vánočních dopisů dětem do Bangladéše
Dopisy s případnými dárky by měly být poslány do kanceláře OS ADRA na adresu: Občanské sdružení ADRA, Klikatá 1238/90c, 158 00, Praha 5; do středy 4. listopadu. Každý dopis by měl být napsán anglicky, vložený do obálky o max. velikosti A5 se jménem a identifikačním číslem dítěte. Tato obálka by měla být vložena do další obálky s adresou Občanského sdružení ADRA. Vhodným dárkem mohou být např. omalovánky, pastelky, ořezávátka, sešity, psací potřeby, ozdoby do vlasů, hlavolamy, samolepky, malé knížky v jednoduché angličtině s obrázky, drobné hračky, menší společenské hry (pexeso, kuličky) apod. Dárci také mohou posílat svoje fotografie.
Nedoporučujeme posílat peníze, léky, jídlo, vitamíny apod. Vzhledem k tomu, že Bangladéš je jedním z velkých vývozců textilu s nízkými cenami, není vhodné posílat ani oblečení.
Rádi bychom informovali dárce, že listopadový termín je vhodný k zaslání vánočních dopisů a případných dárků. Pošta je do Bangladéše doručována někdy i měsíc, nějakou dobu trvá i rozesílání pošty k jednotlivým dětem. Děti mají navíc na začátku prosince zkoušky a poté prázdniny. Balíčky zaslané po 4. listopadu, tak děti obdrží až v lednu.
Předem děkujeme za zaslané dopisy a dárky pro děti.


