ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

Havířov

Novinky

24.11.2016
Zapojte se do nového dobrovolnického programu - Domov Benjamín v Karviné

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov dlouhodobě realizuje na území města Karviná 5 dobrovolnických programů. Dobrovolníci mohou navštěvovat seniory v Domově seniorů Nový domov, také v jejich domácnostech, pacienty v nemocnici Karviná – Ráj, děti v Heřmánku či pomáhat v Charitativních obchůdcích a Sociálním šatníku. Nyní otevíráme nový program, a to dobrovolnictví u lidí se zdravotním postižením - Domov Benjamín.

Číst dále

22.11.2016
Prodej vánočních balíčků zahájen

Zveme všechny do našich charitativních obchůdků. Zahájili jsme prodej vánočních balíčků za velmi výhodné ceny. Vybere si opravdu každý. Nabídka je pestrá jak pro děti, tak i dospělé.

Číst dále

18.11.2016
Přidejte se k dobrovolníkům!

Uvítáme nové zájemce o dobrovolnictví do našich dobrovolnických programů v celém okrese Karviná. Máte čas hodinu týdně, kterou byste chtěli smysluplně využít? Chtěli byste pomáhat druhým? Máte rádi lidi, rádi si povídáte, jste zodpovědní, spolehliví, empatičtí a zároveň máte určitou míru nezdolnosti a trpělivosti? Pak hledáme právě Vás! :-)

Číst dále

16.11.2016
Byli jsme u toho! - Ocenění zdravotně postižených zaměstnanců roku 2016

V úterý 15. listopadu měli možnost zástupci Dobrovolnického centra ADRA Havířov zúčastnit se Slavnostního večera Nadačního fondu pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením v Praze. Byl to pro nás jedinečný zážitek, strávený s úžasnými lidmi v nádherném prostředí Staroměstské radnice.

Číst dále

08.11.2016
Vzpomínat a nebýt sám

V pátek 4. listopadu se u nás pod vedením Andrey Radomské uskutečnilo setkání pozůstalých. Krásné duchovní zamyšlení a také příjemné  tóny houslí přispěly k pokojné atmosféře večera. Setkání s lidmi, které spojuje stejná zkušenost a společné vzpomínání  na ty, kteří už s tady námi nejsou - to je výjimečný, křehký zážitek doslova protkaný těmi nejhlubšími lidskými city.

Číst dále

03.11.2016
Zahájena spolupráce na škole č. 2 v Mukačevu

Již deset let humanitární organizace ADRA pomáhá na zakarpatské Ukrajině. Přímo ve městě Mukačevo na škole č. 15 se  uskutečnilo mnoho dobrých projektů. Na tyto projekty přispívali jak soukromí dárci, tak i firmy, nadace, různé  organizace  a jiní. Konaly se letní příměstské tábory, podařilo se zajistit dataprojektory, část nových tabulí aj.

Číst dále

03.11.2016
Staňte se dobrovolníkem v nemocnici v Havířově

Cítíte, že byste někomu chtěli pomáhat, že byste chtěli být prospěšní, využít smysluplně svůj volný čas a získat nové zkušenost či si rozšířit obzory? Máte 1 hodinu volného času týdně? Jste zodpovědní, spolehliví, komunikativní, máte rádi lidi? Pokud ano, staňte se dobrovolníkem Adry!

Číst dále

01.11.2016
Potravinová sbírka zdárně dorazila na Ukrajinu

Na jaře letošního roku ADRA Havířov vyhlásila sbírku potravin pro Zakarpatskou Ukrajinu a nyní je sbírka zdárně na místě. Sbírky pro pomoc lidem na Ukrajině se účastnili jak soukromí dárci z řad občanů, tak firmy, zdravotnická zařízení, školy apod.

Číst dále

31.10.2016
Pozvánka na vzpomínkové setkání pozůstalých

Rádi bychom pozvali všechny, kteří si v těchto dnech připomínají ztrátu svých blízkých. Přijďte na ně společně zavzpomínat a strávit příjemné odpolední chvíle s lidmi, kteří prožili stejnou ztrátu, a s těmi, kteří Vám porozumějí. Toto setkání se uskuteční v pátek 4. listopadu od 16:30 do 18h v Dobrovolnickém centru ADRA Havířov na ul. Hlavní 2/4.

Číst dále

24.10.2016
Přidejte se k českotěšínským dobrovolníkům

Ve spolupráci s Domovem seniorů Slezská humanita jsme tento měsíc odstartovali nový dobrovolnický program v Českém Těšíně. Jsme rádi za všechny, kteří chtějí zpříjemnit čas seniorům, vnést jim trochu radosti a úsměvů do života, pobýt s nimi, popovídat si, příp. luštit křížovky, zahrát si společně hry anebo jít na procházku.

Číst dále

1 - 10 z 195

    1 2 3 4 5