ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

Havířov

Novinky

29.09.2016
Hledáme nové dobrovolníky v Havířově

Pro klienty našich přijímajících zařízení v Havířově hledáme nové dobrovolníky. V těchto zařízeních či organizacích jsou lidé, kteří se cítí osamoceni a touží po lidském kontaktu. Jsou to především senioři v Domovech seniorů, ale i ve svých domácnostech, kde samota tíží snad nejvíce, také pacienti, lidé se zdravotním postižením – děti či dospělí.

Číst dále

29.09.2016
Hezky jsme si užili Veletrh sociálních služeb v Havířově

V úterý 20. září se v  odpoledních hodinách konal již 5. ročník Veletrhu sociálních služeb v Havířově. Velmi nás těší, že se tohoto setkání poskytovatelů sociálních služeb můžeme pravidelně účastnit. Ani letošní rok nebyl výjimkou - vyzdobily jsme stánek modrými ADRA balónky, připravily jsme brožurky, letáčky, malé dárečky pro havířovské občany a těšili jsme se na všechny, kteří se u našeho stánku zastaví.

Číst dále

19.09.2016
Supervizorka Andy Radomská zvolena sestrou MSK

Supervizorka dobrovolnických programů ADRA Andrea Radomská získala ocenění sestra Moravskoslezského kraje za rok 2016. Tato cena jí byla udělena v kategorii Paliativní a hospicová péče. Anketu vyhlašuje a pořádá odbor zdravotnictví Krajského úřadu Moravskoslezského kraje.

Číst dále

13.09.2016
Prožíváme léto babí – pomáhat nás stále baví :-)

Všichni, kteří byste chtěli pomáhat, máte „kousek“ volného času, který byste rádi smysluplně využili, jste srdečně zváni na školení (úvodní vzdělávání) pro nové dobrovolníky. Toto školení se koná ve čtvrtek 22. září od 16h v Domově seniorů Pohoda na ul. Mládí 725 v Orlové.

Číst dále

12.09.2016
Společné setkání v Benjamínu

Dobrovolníci ADRY se v úterý 30. 8. zúčastnili setkání, které uspořádali zaměstnanci havířovského Benjamínu u příležitosti 1. výročí od zahájení jeho činnosti. Bylo to velmi milé setkání - k dobré náladě přispěli klauni, skákací hrad, děti se svými vychovatelkami předvedly nádherné vystoupení s bubínky a jinými hudebními nástroji, tancovalo se, nechybělo výborné občerstvení a k tomu všemu se vydařilo počasí. Opravdu moc hezké a milé odpoledne.

Číst dále

06.09.2016
V Orlové otevřen Charitativní obchůdek a Sociální šatník!

Charitativní obchůdek v Orlové je již pátým obchůdkem Dobrovolnického centra ADRA Havířov. Dnes byl tento obchůdek slavnostně otevřen. Otevření se neslo ve velmi příjemném duchu. Těší nás, že můžeme být zase blíž lidem a přispět ke zkvalitnění života sociálně slabým občanům města Orlová.

Číst dále

31.08.2016
DC ADRA Havířov otevírá již pátý Charitativní obchůdek!

Díky výborné spolupráci s Městským úřadem Orlová se již za týden otevře tolik očekávaný a velmi potřebný Charitativní obchůdek a Sociální šatník v Orlové. Slavnostní otevření se koná v úterý 6. září v 10 hodin, kdy bude otevřen Charitativní obchůdek. Sociální šatník pak bude poprvé otevřen ve středu 7. září od 10h do 15h. Obchůdek i šatník sídlí na ul. Slezská 96 v Orlové – Porubě (u PENNY Marketu).

Číst dále

23.08.2016
Poděkování odcházejícím dobrovolnicím z Charitativního obchůdku v Karviné

Chtěli bychom velmi poděkovat za pravidelnou a obětavou dobrovolnickou pomoc paní Emílii Síkorové a Bronislavě Sanakové, které od září 2013 pomáhaly v Charitativním obchůdku a Sociálním šatníku na ul.Prameny 18/599 v Karviné – Ráji.

Číst dále

17.08.2016
Dobrovolnice Jana zve nové zájemce o dobrovolnictví

Krásný den všem. Ráda bych vás tímto informovala o možnosti dobrovolnické činnosti v Havířově – Šumbarku. Jedná se o asistenci při tréninku hry Boccia. Boccia je hra podobná pétangue, určená lidem s tělesným postižením. Hraje se každou středu od 15 hodin v Církevním středisku volného času sv. Jana Boska v Havířově – Šumbarku.

Číst dále

08.08.2016
Přidejte se k dobrovolníkům Adry!

Léto přináší mnohým lidem dny klidu, odpočinku, trávení slunečných dní v blízkosti rodiny či přátel, ale taktéž spoustu času k zamyšlení... Možná i vy patříte do okruhu lidí, kteří by rádi darovali část svého volného času druhým. Právě na vás čeká mnoho seniorů, klientů, pacientů či lidí s postižením, kteří uvítají dobrovolníky - společníky!

Číst dále

1 - 10 z 181

    1 2 3 4 5