Firemní dobrovolnictví v roce 2018: Nezapomenutelné zážitky i nová přátelství
ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Dobrovolnické
centrum

Brno
Main banner

Dobrovolnictví > Brno

Informace z centra:

DC ADRA Brno, hlavní kancelář

Cejl 37/62

Brno 602 00


Pracoviště a charitativní obchůdek Vyškov

Žižkova 537/15, 682 01 Vyškov

Otevírací doba obchůdku:

pondělí až středa: 9.00 až 16.00

čtvrtek: 9.00 až 17.00

pátek: 9.00 až 14.00


Bankovní spojení:

ČSOB, a.s., Praha

č. účtu veřejné sbírky: 808777808/0300, variabilní symbol  290

Program Mince denně

Více info o financování DC Brno


 

Firemní dobrovolnictví v roce 2018: Nezapomenutelné zážitky i nová přátelství

28.1.2019

Rádi propojujeme ty, kteří jsou ochotní pomáhat, s těmi, kteří pomoc potřebují. Proto nás velmi těší, že můžeme vytvářet zázemí k dobrovolnictví nejen jednotlivcům, ale i celým firemním týmům. V průběhu loňského roku se podařilo zorganizovat celkem osm Dobrodnů, při nichž domovy navázaly spolupráci s místními firmami. Pojďme se proto za rokem 2018 ještě krátce ohlédnout a připomenout si akce, ze kterých si zaměstnanci firem i klienti domovů odnesli spoustu cenných zážitků i nových přátelství.

Všechny tyto akce se sice na první pohled mohou zdát jako „pouhé výlety“, pro domovy ale znamenají neocenitelnou pomoc. Firemní týmy získají zajímavou zkušenost, která obohatí jak jednotlivce, tak celou skupinu, a pro klienty domovů jsou to chvíle, na které ještě dlouho vzpomínají – nejen díky změně prostředí, ale i díky novým tvářím a rozhovorům se klienti vracejí s úsměvem a vděčností v srdci.

A jak akce hodnotí samotní dobrovolníci? „Při práci mezi excelovskými tabulkami nevidím často přímý dopad, ale tady je smysl vidět okamžitě. Příště se přidám zas.” Nebo: „Bylo to pro mne tak silné, že jsem další víkend jel za svou babičkou, a tu jsem vzal také na výlet.” Takové reakce nám dělají velkou radost.

Děkujeme firemním týmům za nasazení a těšíme se, jaká setkání přinese rok 2019.Kategorie: Brno