ADRA na Business for Breakfast
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

České Budějovice
Main banner

Dobrovolnictví > České Budějovice

Informace z centra:

„Starajíce se o štěstí druhých, nacházíme své vlastní.“

Platon

DC ADRA ČB
F. Šrámka 34
370 01 Č. Budějovice
dccb@adra.cz
+420 731 705 002

 

 

 

číslo účtu veřejné sbírky:
808777808/0300,
v.s. 240

Program Mince denně

Celkový počet návštěvníků: 

 

ADRA na Business for Breakfast

15.5.2019

Jedu autem a zazvoní mi telefon. Neznámé číslo. Poslední dobou častokrát. To je tak, když někde začínáte a teprve si vytváříte tu svou síť kontaktů. Kdopak to je na druhé straně tentokrát? Ozve se milý ženský hlas. Vysvětluje mi, kde na mě získala kontakt a proč mi volá… Dostávám pozvání na snídani! Ale ne ledajakou snídani. ;-)

Jedná se o snídani českobudějovického klubu Business for Breakfast , kde se pravidelně setkávají podobně smýšlející podnikatelé. Ve světě obchodu si pomáhají, dávají doporučení, sdílejí zkušenosti a předávají kontakty. Jsou podobně nastavení v tom, že nechtějí pouze brát, ale také dávat. Právě proto je koncept BforB tak úspěšný.

Dostala jsem možnost představit Dobrovolnické centrum ADRA České Budějovice v jedné minutě. Ano, mám přesně 60 vteřin na to představit naše aktivity! To prostě musíte zacílit na to nejdůležitější a pokusit se zaujmout posluchače tak, aby vás poté požádali o osobní schůzku. Tam už je větší prostor prezentovat své projekty. Mám radost, že je přede mnou celá řada osobních setkání, kde budu mít příležitost s jednotlivými členy klubu probrat konkrétní možnosti spolupráce s naším centrem.

Už se těším na další „snídani“! ;-)

Iva KyselováKategorie: České Budějovice