Tajný ctitel neziskovek
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

České Budějovice
Main banner

Dobrovolnictví > České Budějovice

Informace z centra:

„Starajíce se o štěstí druhých, nacházíme své vlastní.“

Platon

DC ADRA ČB
F. Šrámka 34
370 01 Č. Budějovice
dccb@adra.cz
+420 731 705 002

 

 

 

číslo účtu veřejné sbírky:
808777808/0300,
v.s. 240

Program Mince denně

Celkový počet návštěvníků: 

 

Tajný ctitel neziskovek

11.7.2019

Je běžný pracovní den. Přede mnou spousta úkolů, telefonátů a schůzek. Blíží se pomalu další ročník ADRA běhu a tak vedle běžné agendy dobrovolnického centra přibyla ještě řada organizačních úkolů. Květnové dny se letošní rok rozhodly šetřit sluníčkem a modrou oblohou a spíš se přestrojily za listopadové dušičkové dny oblečené do mokrého šedého závoje. To pak člověk nemá daleko ke splínům a má sklon dívat se na věci okolo sebe přes zamlžené brýle.

A právě v takový den se v kanceláři Adry v Českých Budějovicích rozezněl zvonek! Vyběhla jsem ven a tam stojí poštovní doručovatel s balíčkem, který nevypadá na běžnou zásilku dokumentů z pražské centrály. Rostla ve mně zvědavost. Balíček jsem převzala a běžela zpátky, abych co nejrychleji odhalila tajemství, které skrývá. Co by to tak mohlo být?!?

Neuvěřitelné! Po rozbalení na mě koukalo 8 balíčků dortu Pavlova od Dr. Oetkera. ??? Nejdřív jsem nechápala… Spletl si někdo adresu? Pak na mě vypadl papír se vzkazem:

Milá neziskovko,
děláš skvělou práci, a proto si myslíme, že si zasloužíš trochu si osladit život. Přijmi tento dárek jako poděkování za vše, co děláš.
Hodně úspěchů přeje
Tajný ctitel neziskovek :-)
PS: Ač to tak nevypadá, nejsem Dr. Oetker

Vyrazilo mi to dech! … a musím přiznat, že i trochu dojalo.

Někdo neznámý se rozhodl vyjádřit svůj dík takovým neotřelým a milým způsobem. Poděkovat za práci, kterou děláme spolu s našimi dobrovolníky pro lidi na okraji zájmu společnosti – často velmi staré, nemocné nebo postižené. Zkrátka pro společnost už neperspektivní.

Tak bych Ti milý tajný ctiteli neziskovek chtěla velmi poděkovat. Za nás neziskovky, za Adru, za náš budějovický tým. V dnešní pro neziskovky ne úplně lehké době se Ti povedla jedna krásná věc. Povzbudil jsi nás v naší práci! A navíc vykouzlil úsměvy na tvářích. To se všechno počítá ;-)

Děkujeme, dort nám přišel na předprázdninové poradě opravdu moc k chuti. :-)

Iva KyselováKategorie: České BudějoviceFotogalerie