Frýdek-Místek
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

Frýdek-Místek
Main banner

Dobrovolnictví > Frýdek-Místek

Informace z centra:

POHOVORY PRO ZÁJEMCE O DOBROVOLNICTVÍ SE KONAJÍ:

KAŽDOU PRVNÍ STŘEDU V MĚSÍCI

14 - 17 HODIN

(NEBO DLE DOMLUVY:

tel: 739 320 717)


Dobrovolnické centrum

ADRA Frýdek-Místek

Radniční 1242

Frýdek - Místek 738 01


Bankovní spojení:

ČSOB, a.s., Praha

č. účtu: 808777808/0300 v. s. 210


Frýdek-Místek

Novinky

24.02.2021
Dobro v Kroměříži

I v Kroměříži máme spousty skvělých lidí se srdcem na dlani. Jedním z nich je naše dobrovolnice Eva, která dochází do Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka.  „Pravidelně docházím za Terezkou a jejími kamarády, kde neustále něco vyrábíme, tvoříme, zpíváme, malujeme, ale hlavně se při tom dobře bavíme, smějeme a to je to, co náš všechny spojuje. 

Číst dále

18.02.2021
Nakupujete on-line?

Nakupujete on-line? A věděli jste, že nás tím můžete podpořit, aniž by vás to cokoliv stálo? Na odkaze http://bit.ly/30Kc-pro-ADRA-Frydek-Mistek-Dobrovolnicke-centrum si přidejte Pomocníka a naše Dobrovolnické centrum ADRA za to od společnosti GIVT dostaneme bonus 30 Kč. S Pomocníkem pak můžete nakupovat přes internet, jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci.

Číst dále

18.02.2021
Jak pomoci nejen osamělým seniorům?

Jak pomoci nejen osamělým seniorům? Jak pomoct nejen osamělým seniorům ve vašem okolí? Stačí se zapojit do dobrovolnických programů ADRA ve vašem městě. Pro více informací volejte a pište:

Číst dále

09.02.2021
ADRA obchody otevřeny v omezeném režimu

Od pondělí 8. února 2021 budeme mít ve všech našich ADRA obchodech opět otevřeno! V nabídce bude pouze dětské zboží. Navštivte některý z našich znovuotevřených ADRA obchodů ve Frýdku-Místku, Třinci, Jablunkově, Frýdlantu nad Ostravicí. Naše obchody budou otevřeny od 9 do 14 hodin od pondělí do pátku.

Číst dále

07.02.2021
Den svatého Valentýna

Rok 2020 se mohl zdát magický svým datem, průlomovým, plným předsevzetí a plánů. Byl jiný, než jsme, kdo chtěl. Najednou je to jiné, když někomu přejete k narozeninám a říkáte to klasické „štěstí, zdraví a lásku“. Málokdo zůstává netečným při, i kdyby jen rychlém přečtení, výpovědi o směnách zdravotních sestřiček, lékařů, sanitářek či dobrovolníků na covidových oddělení nemocnic.

Číst dále

31.01.2021
ADRA obchod Frýdek-Místek

Charitativní obchůdky se dočkaly novinek v podobě nového jména i nového prostředí. Nově můžete „nakupovat“ z pohodlí domova v ADRA obchodě! Opět v režimu veřejné sbírky, jejíž výtěžek je použit na podporu dobrovolnických programů ve městech Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Pržno, Ostravice, Frenštát pod Radhoštěm, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Třinec, Jablunkov, Kroměříž..

Číst dále

27.01.2021
Nový Jičín v novém roce v novém

Něco pěkného končí a něco pěkného začíná, tak by se daly ve zkratce popsat změny v Novém Jičíně. Koordinátorky dobrovolníků Jana a Monika se vrhly do jiných více či méně prozkoumaných vod, aby udělaly místo pro Adélu Výskalovou, která je novou koordinátorkou pro Novojičínsko.

Číst dále

24.01.2021
Společně pomáháme tam, kde je potřeba

Zástupci Dobrovolnického centra ADRA Frýdek-Místek a Českého červeného kříže Frýdek-Místek se domluvili na vzájemné spolupráci, aby lidé se v kurzech pro pečovatele mohli rovnou zaregistrovat přímo pod naše dobrovolnické centrum, které jim pomůže najít vhodná zařízení, kde je aktuálně potřeba pomoc dobrovolníků.

Číst dále

20.01.2021
Leden, měsíc vyúčtování

Možná, že také znáte ten pocit novoty, když v lednu poprvé vstoupíte do kanceláře. Od ledna zakládáte nové excelovské tabulky, dokumenty ve Wordu i grafy v PowerPointu. První měsíc v roce plný nových úkolů, možná i starých restů. Měsíc, který je zúčtovacím pro všechny pracující.

Číst dále

12.01.2021
Dobrovolníci mají za sebou náročný rok

Dobrovolníci, lidé, kteří si přicházejí popovídat, projít se s tím, kdo jejich pozornost, péči a čas potřebuje – osamělý senior v domácnosti či v zařízení sociálních služeb, člověk se zdravotním postižením, dítě v dětském domově, pacient v nemocnici či hospici. Mladí lidé, kteří v rámci Studentského dobrovolnického klubu plánují aktivity pro radost druhým. 

Číst dále

1 - 10 z 514

    1 2 3 4 5