ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Dobrovolnické
centrum

Frýdek-Místek
Main banner

Dobrovolnictví > Frýdek-Místek

Informace z centra:

POHOVORY PRO ZÁJEMCE O DOBROVOLNICTVÍ SE KONAJÍ:

KAŽDOU STŘEDU

14 - 17 HODIN


Dobrovolnické centrum

ADRA Frýdek-Místek

Radniční 1242

Frýdek - Místek 738 01


Bankovní spojení:

ČSOB, a.s., Praha

č. účtu: 808777808/0300 v. s. 210


Frýdek-Místek

Novinky

18.05.2018
ZAMĚSTNANCI FINCLUB PLUS, a.s. PODPORUJÍ CHARITATIVNÍ OBCHŮDEK V TŘINCI

DĚKUJEME zaměstnancům firmy FINCLUB plus, a.s. se sídlem v Českém Těšíně, kteří nám v pravidelných intervalech poskytují oblečení, domácí potřeby a hračky pro náš charitativní obchůdek v Třinci. Tím se chovají zodpovědně k přírodě, neboť věci nekončí na skládce. A ještě tím podporují dobrovolnické aktivity na Třinecku.

Číst dále

18.05.2018
PŘIJĎTE V SOBOTU 19.5. NA OLEŠNOU :-)

iž za pár dní začne Frýdek≈Místek na kole (http://www.fmnakole.cz). Tuto akci pořádá Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. pod záštitnou primátora města Mgr. Michala Pobuckého, DiS. ADRA TAM BUDE TAKÉ :-). Vezměte kola, děti a hlavně sebe a přijeďte/přijděte. 

Číst dále

10.05.2018
Dobrovolnická činnost ve Frýdlantu nad Ostravicí i okolí a „Mobilní SetKavárna“

Staňte se dobrovolníkem v některém z našich dobrovolnických programů. Poznejte atmosféru v daném zařízení, udělejte svou přítomností radost osamělému či nemocnému člověku, podpořte vlastní sebehodnocení. Pomoc druhému člověku mění k lepšímu nejen život člověka, kterému věnujete nezištně svoji pozornost a část svého volného času, ale také ten váš.

Číst dále

10.05.2018
ADRA na Dni Země 2018 ve Frýdku-Místku

Frýdek≈Místek se i letos připojil k celosvětovým oslavám Dne Země, tentokrát na téma „Zázrak vzduchu.“  Pro děti byla připravena soutěž, která spočívala v získání až 16 nálepek do herní karty. Jednotlivé nálepky děti získaly po absolvování úkolu na jednotlivých stanovištích. Právě jedno ze stanovišť patřilo Dobrovolnickému centru ADRA.

Číst dále

09.05.2018
I MY budeme na Frýdek≈Místek na kole – sbírejte víčka od PET lahví :-)

I naše Dobrovolnické centrum ADRA bude součástí doprovodného zábavného programu akce Frýdek≈Místek na kole (sobota 19.5. od 10:00 na Olešné). Na našem stánku budou připraveny různé zábavné aktivity pro děti, ale i dospělé :-). Všichni po jejich splnění získají drobnou odměnu :-).

Číst dále

04.05.2018
I CESTA DO PRÁCE SE DÁ SPOJIT S DOBRÝM SKUKTEM A PŘISPĚJE K OCHRANĚ ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ – SBÍRKA VE SPOLEČNOSTI TĚŠÍNSKÉ JATKY, s.r.o.

Zajímá vás, co se v Těšínských jatkách sbíralo, a kdo zajišťuje vybírání našich kontejnerů na oblečení –– čtěte dále :-)  Již podruhé se konala sbírka použitých věcí ve společnosti Těšínské jatky, s.r.o. Společnost Těšínské jatky, s.r.o. vznikla v roce 1998. Zabývá se výrobou zpracování masa. Vlastní hovězí a vepřovou porážku, výrobnu uzenin a závod na bourání drůbežího masa.

Číst dále

04.05.2018
SLABIKÁŘE PRO UKRAJINSKÉ DĚTI PŘEDÁNY :-)

V únoru Dobro-druzi ze základní školy Lubina ve spolupráci se Studentským dobrovolnickým klubem ADRA Frýdek-Místek uspořádali v Kopřivnici BENEFIČNÍ KONCERT na podporu projektu s názvem SLABIKÁŘ PRO KAŽDÉHO. Na koncertu vystupoval písničkář Voxel.

Číst dále

27.04.2018
JAKÁ BYLA CHARITATIVNÍ BRUZA V SEDLIŠTÍCH?

Zajímá Vás - Jak to vše probíhalo? Kde se konala? Bude další? – čtěte dále :-) Již několik sezon je nám umožněno ve společenském sále Obecního úřadu v Sedlištích pořádat charitativní burzu dětského, pánského a dámského oblečení. V úterý 24. dubna byl krásný, slunečný den a i podle toto vypadala návštěvnost :-).

Číst dále

25.04.2018
SBÍRKA V TESCU NA PŘÍBORSKÉ – 27. – 29. 4.

Od pátku 27. do neděle 29. dubna bude opět probíhat v Tescu na Příborské ulici sbírka použitých i nových věcí.  Co se bude vybírat? RUČNÍKY, UTĚRKY, PONOŽKY. Kromě toho můžete také donést boty – pánské, dámské i dětské. Hlavně nám chybí pánské boty …

Číst dále

18.04.2018
Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek na Dni země v pátek 20.4.

V pátek se můžeme opět vidět na krásné akci DEN ZEMĚ. Pro všechny děti máme připraven zajímavý program plný her. Těšíme se na vás :-)...

Číst dále

1 - 10 z 286

    1 2 3 4 5