ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Dobrovolnické
centrum

Frýdek-Místek
Main banner

Dobrovolnictví > Frýdek-Místek

Informace z centra:

POHOVORY PRO ZÁJEMCE O DOBROVOLNICTVÍ SE KONAJÍ:

KAŽDOU STŘEDU

14 - 17 HODIN


Dobrovolnické centrum

ADRA Frýdek-Místek

Radniční 1242

Frýdek - Místek 738 01


Bankovní spojení:

ČSOB, a.s., Praha

č. účtu: 808777808/0300 v. s. 210


Frýdek-Místek

Novinky

21.06.2018
VČERA TO BYLO SUPR :-) A V PÁTEK TO BUDE JEŠTĚ LEPŠÍ

Od tří hodin vyjížděly autobusy ze 60. let směr Olešná. Naše DC obhospodařovalo zastávku Zámecké náměstí. O dobrou náladu se v autobusu se starali dva hudebníci :-). Řidič i průvodčí byli oblečeni stylově. No a ani my jsme nemohli být pozadu :-). Podívejte se na fotky. Děkujeme všem, kteří nám přispěli do kasiček. PODPOŘILI TÍM DOBROU VĚC.

Číst dále

20.06.2018
I ADRA JE SOUČÁSTÍ SWEETSEN FESTU – PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT V PÁTEK 22.6. NA STADION TJ SLEZAN

Tuto středu 20. 6. byl Sweetsen Fest zahájen netradičně na Olešné. Bude trvat až do neděle 24.6. V těchto dnech je nabitý program viz. http://www.sweetsen.cz/program/hlavni-program/ Tento rok slaví své 15. výročí. Dobrovolnické centrum ADRA se bude prezentovat v pátek 22. 6. v areálu stadionu TJ Slezan (nedaleko Haly Polárka a McDonald's, kteří jsou našimi spolupracujícími organizacemi :-)).

Číst dále

20.06.2018
SBÍRKA V TESCU NA PŘÍBORSKÉ ULICI JE V PLNÉM PROUDU AŽ DO 1. ČERVENCE

entokráte se jedná o sbírku drogistického zboží – zubní pasty, kartáčky, mýdla, krémy, šampony, sprchové gely, toaletní papíry, čistící ubrousky, atd. Více viz. plakátek Pokud máte něco z drogistických věcí navíc - např. "fasujete" je ve Vašem zaměstnání ve větší míře, než jste schopni spotřebovat,...

Číst dále

13.06.2018
FRÝDEK≈MÍSTEK NA KOLE – JAKÉ TO BYLO?

Hlavním smyslem akce byla prezentace našeho centra a sbírka plastových víček od PET lahví pro jedenáctiletého Lukáška, který trpí dětskou mozkovou obrnou a epilepsií – nemluví, nechodí a nemůže používat ani ruce. Prodejem víček získává totiž peníze na speciální rehabilitační metodu KLIM-THERAPY, která mu velice pomáhá.

Číst dále

10.06.2018
DC ADRA Frýdek-Místek vyhlašuje výběrové řízení

Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek vyhlašuje výběrové řízení na pozici Fundraiser, PR, administrativa Jedná se o pracovní pozici, která je složená z několika vzájemně provázaných činností. Vybraný uchazeč získá prostor pro seberealizaci v mez...

Číst dále

10.06.2018
JAK TO PROBÍHALO V KOPŘIVNICI NA DNI SOCIÁLNÍCH SLUŽEB?

I naše dobrovolnické centrum bylo tam :-). Náš stánek navštívili jak děti, tak dospělí. O čem jsme si vykládali? O ničem jiném než o dobrovolnictví :-). Gabka a Jana pokládaly i „záludné“ otázky :-). Děti si mohly složit puzzle z naší činnosti a pak si odnesly drobný dáreček – odznáček či záložku do knížky. 

Číst dále

07.06.2018
HURRRÁ NA DEN MĚSTA VE FRENŠTÁTU POD RADHOŠTĚM – PÁTEK 8. ČERVNA

V pátek 8. června se bude naše dobrovolnické centrum účastnit Dne města Frenštátu pod Radhoštěm, v rámci kterého se budou prezentovat i sociální služby působící v tomto městě.  Již od desíti hodin je připraven nabitý program. Večer vystoupí i Katarína Knechtová. Více o programu viz. plakátek.

Číst dále

03.06.2018
DOBRO-DRUZI V SRBSKU A RUMUNSKU – POMÁHÁME TAM, KDE JE POTŘEBA

V květnu se žáci společně se svými učiteli ze ZŠ Lubina a našimi dobrovolníky ze Studentského dobrovolnického klubu ADRA vydali na výpravu do Srbska a Rumunska. Cílem návštěvy bylo předat slabikáře, čítanky a společenské hry dětem navštěvující české školy ve městě Bela Crkva v Srbsku a ve městě Eibenthál v Rumunsku.

Číst dále

30.05.2018
I MY BUDEME NA DNI SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V KOPŘIVNICI – PÁTEK 1. 6.

Pokud jste z Kopřivnice či jejího blízkého okolí, tak se v pátek 1. 6. určitě zastavte k radnici či kulturnímu domu v Kopřivnici. Pořádá se tam den sociálních služeb v rámci, kterého se bude oslavovat i Den dětí. Pro děti je připravena pohádková první pomoc. I naše DC bude mít stánek před radnicí. Zastavte se za námi :-) a přijďte si s námi povykládat.

Číst dále

25.05.2018
HURRRÁ NA BURZU DO SEDLIŠŤ :-) - 29. 5.

Opět se bude konat burza v Sedlištích v kulturním domě, a to v úterý 29. 5. od 9:00 do 17:00. Přijďte si udělat radost a tím přispět i naše dobrovolnické aktivity :-).

Číst dále

1 - 10 z 297

    1 2 3 4 5