Havířov
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Hodiny pro veřejnost

(dozvíte se více o dobrovolnictví):

každou středu 10:00 - 16:00

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

Havířov

PODĚKOVÁNÍ VŠEM DOBROVOLNÍKŮM VYJÁDŘIL PÍSNÍ MALÍ MRAVENEČCI PAVEL KANTOR. ♥ 

Novinky

13.05.2020
Kreativitě se meze nekladou

Naši dobrovolníci jsou nesmírně šikovní a zručně zdatní. Zajištují nejen nákupy seniorům, píší dopisy a pohlednice, jsou v telefonickém kontaktu s lidmi, kteří potřebují potěšit. Někteří však i ve volné chvíli háčkují chobotničky či jiné různé pohádkové postavy. 

Číst dále

30.04.2020
Obec Dolní Lutyně nás "zaštítila"

JEDINEČNÝ DAR nám poskytla Obec Dolní Lutyně - pro naše zaměstnance a dobrovolníky v Charitativních obchůdcích a Sociálních šatnících ADRA darovali 14 ochranných štítů, které při kontaktu s lidmi velice potřebují. 

Číst dále

30.04.2020
Čokoradost z havířovského Globusu

Hypermarket Globus v Havířově nás štědře obdaroval mnoha čokoládovými zajíčky, vajíčky, slepičkami i beruškami. Dostali jsme opravdu velké množství těchto laskomin, mohli jsme tak potěšit hodně seniorů, klientů různých zařízení i dobrovolníků, kteří nyní aktivně pomáhají.

Číst dále

29.04.2020
Originální kartičky šíří radost

„Pojďme vytvořit něco originálního a užitečného!“ Tato věta zazněla na poradě zaměstnanců havířovského dobrovolnického centra. To jsme však ještě netušily, jakou krásnou a obohacující věc dokážeme vyrobit. Pestře laděné kartičky s omalovánky, kreslenými obrázky i tajenkami potěší snad každého.

Číst dále

28.04.2020
Charitativní obchůdky a Sociální šatníky vás opět vítají

Máme otevřeno :-) Všechny naše Charitativní obchůdky jsou připravené na jarní a letní sezónu. Čekají na vás levné a kvalitní oděvy našich dárců, boty, hračky, kabelky a jiné spotřební zboží. V době karantény jsme měli dostatek času, abychom vše připravili co nejlépe.

Číst dále

17.04.2020
Mattoni spojuje dvě země

Koronakrize před několika týdny uzavřela hranici a s ní i tři těšínské mosty, čímž rozdělila města Český Těšín a polský Cieszyn. Společnost Mattoni 1873 se proto rozhodla poslat rozděleným obyvatelům města povzbudivý „vzkaz v lahvi“ a ukázat, že voda (nejen ta v řece Olši) je spojuje. 

Číst dále

16.04.2020
Naši dobrovolníci "v akci"

"Chleba Morávku už bohužel nemají, mohla bych koupit jiný?" Takto volá z obchodu dobrovolnice Michaela Kmecová seniorce, které pravidelně nakupuje. Také se nám svěřila: "Vždy, když jdu té paní nakupovat, snažím se jí koupit to, co má opravdu ráda. Někdy jí z obchodu i třikrát volám, abych se ujistila, že třeba daný jogurt je ten pravý. Mám pak z toho radost."

Číst dále

14.04.2020
Potěšení od Fofoly

Mockrát DĚKUJEME společnosti Kofola za jejich milý dar ve formě "fofol" a vod Rajec. Tyto nyní můžeme věnovat dobrovolníkům, kteří pomáhají s nákupy seniorům, a zároveň je darovat samotným seniorům. Díky vám tak můžeme udělat radost dalším...   

Číst dále

09.04.2020
Globus Havířov pomáhá

VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ patří hypermarketu Globus Havířov za podporu v současné nelehké době. Darovali nám tyto jedinečné věci: Dezinfenkční gely pro dobrovolníky, kteří nakupují seniorům. Dezinfekce do obchůdků, kde se šijí roušky a suroviny na polévky, které vaříme pro Armádu spásy a Sociální služby města Havířova. 

Číst dále

06.04.2020
Český Těšín také pomáhá potřebným

Vedení města Českého Těšína již měsíc aktivně spolupracuje s Dobrovolnickým centrem ADRA Havířov na mimořádných projektech, které jsou důsledkem vzniku nouzového režimu v České republice. Společnými silami vytvořili efektivní síť pomoci, která je nepřetržitě využívána občany Českého Těšína.

Číst dále

1 - 10 z 441

    1 2 3 4 5