ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Hodiny pro veřejnost

(dozvíte se více o dobrovolnictví):

každou středu 10:00 - 16:00

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

Havířov

Termíny nejbližších školení pro zájemce o dobrovolnictví:

Plakát - podpořte Verunku

Novinky

19.10.2018
Souzníme a Vosíme...

Veliké díky patří skupině Souznění ze Santé, že prostřednictvím jejich jedinečného vystoupení na Benefičním koncertě pomohli Verunce a její rodině. Jak sami říkají: "My, co chodíme, musíme pomáhat těm, kteří nechodí..." Moooc děkujeme pizzerii Vosíme.cz, která poskytla lidem s postižením 10 výtečných pizz.  

Číst dále

18.10.2018
Dobrovolníci zaplnili primářovu pracovnu k prasknutí

Někdo říká, že se orlovská nemocnice bude zavírat, orlovská ADRA ji naopak otevírá všem dobrovolníkům, kteří by rádi pomohli. V úterý 16. 10. proběhlo školení nových zájemců o dobrovolnictví. „Vím, že svět k lepšímu nezměním, ale pokud budu moci potěšit jednoho člověka, budu moc ráda,“ řekla jedna ze zájemkyň o dobrovolnictví, která studuje ostravskou universitu. Dvě studentky z místního gymnázia zase řekly, že „prostě chceme pomoct.“ 

Číst dále

17.10.2018
Město Orlová ocenilo naše dobrovolníky

Orlovská obřadní síň 16.10. nepatřila novomanželům, ale lidem, kteří svou láskou pečují o starší lidi v domovech seniorů a také o mentálně a fyzicky handicapované. Okolo dvaceti pracovníků bylo oceněno za svou práci. Z těchto profesionálů vyčnívala paní Böhmová a Mališová, dvě dámy, které jsou již mnoho let dobrovolnicemi ADRA. Věnují svůj čas a energii lidem, kteří žijí v domovech pro seniory.

Číst dále

16.10.2018
Projekt Setkavárna opět běží o 106!

I v tomto školním roce se zapojilo několik desítek studentů Střední zdravotnické školy v Karviné do projektu Setkavárna. Tito mladí dobrovolníci pravidelně chodí za pacienty do nemocnic a nabízejí jim kávu a čaj a přitom si s nimi povídají, smějí se anebo jen naslouchají...

Číst dále

04.10.2018
Benefiční koncert pro Verunku

Pokud se vůbec dá slovy vyjádřit to, co prožili účastníci benefičního koncertu pro Verču, bylo by to něco jako: „Večer prostoupený radostí a láskou a naprosto nezapomenutelný zážitek.“

Číst dále

29.09.2018
Dobrovolníci oceněni městem Karviná

Dobrovolnictví je velice záslužná činnost, jen těžce lze vybrat toho „nej“ dobrovolníka. Je to ten, který dal nejvíce hodin svého času za rok? Anebo ten, který si se seniory nejvíce povídá? Anebo ten, který dokáže vždy vykouzlit úsměv na rtu smutného, osamělého člověka? Všichni naši dobrovolníci jsou těmi nejlepšími!

Číst dále

24.09.2018
Adrácký stánek v Orlové bavil a prodával

Orlovské náměstí se v neděli 23. 9. zaplnilo nejen babičkami a dědečky z místních domovů pro seniory ale také dětmi a jejich rodiči, společně se vydali do místního letního kina, kde na ně čekala přehlídka sociálních služeb. Orlová všem generacím, jak se akce jmenovala, přilákala asi 150 lidí. 

Číst dále

14.09.2018
Báječný den na havířovském náměstí

Včerejší den byl v Havířově určen Veletrhu sociálních služeb. Tradičně jsme byli pozváni i my Adráci, za což jsme byli rádi a ve stánku na náměstí jsme měli možnost seznamovat občany s možností zapojit se do dobrovolnických programů na území města Havířov.

Číst dále

12.09.2018
Skvělé odpoledne v ZOO s Hyundai

Společnost HYUNDAI ve spolupráci s Dobrovolnickými centry ADRA Havířov a Frýdek - Místek uspořádala pro zaměstnance a dobrovolníky Charitativních obchůdků a Sociálních šatníků výlet do ZOO Ostrava. Byla to jedinečná akce, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat.

Číst dále

06.09.2018
Přijďte společně zavzpomínat na své blízké

Přijďte zavzpomínat na své blízké, přijďte posedět s lidmi, které potkal stejný osud, přijďte sdílet své pocity, zkušenosti...

Číst dále

1 - 10 z 330

    1 2 3 4 5