ADRA ve tvořivém domečku na náměstí v Havířově
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Hodiny pro veřejnost

(dozvíte se více o dobrovolnictví):

každou středu 10:00 - 16:00

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

ADRA ve tvořivém domečku na náměstí v Havířově

30.12.2014

Dobrovolníci ADRY strávili několik adventních odpolední v tzv. tvořivém domečku na náměstí v Havířově. Připravili si pro děti omalovánky, stromečky a zvonečky na vystřihování, papírová zvířátka na skládání a jiné zajímavé výrobky.

Domeček navštívilo mnoho dětí, některé chodily téměř denně. Každé dítko dalo přednost jinému výrobku, často se zapojovali i maminky, tatínkové, babičky a dědečkové. Z jejich originálních prací měli radost jak rodiče, prarodiče, tak i my Adráci. Za odměnu pak děti dostaly malou pozornost – balíček složený z drobných hraček, tužky a dobrůtky.

Kresbami jsme vyzdobili okna havířovského tvořivého domečku. Své výrobky děti mohly dát do společné obálky a ze všech se pak v pondělí 22.12. v 17h losovalo celkem 5 hlavních a 20 vedlejších hodnotných cen. Radost dětí byla veliká, úsměvy na rtech jsme vykouzlili i v tomto mrazivém počasí. Všechny děti a jejich dospělácký doprovod jsme ještě potěšili chutným cukrovím a jinými dobrotami. Byla to moc krásná a příjemná odpoledne, říkáme si, že možná právě děti jsou kouzlem vánoc… Věříme, že si to pěkně užili všichni, kteří nás v ty dny navštívili, a my se už těšíme na příští rok :-)Kategorie: HavířovFotogalerie