Adrácký stánek v Orlové bavil a prodával
ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Hodiny pro veřejnost

(dozvíte se více o dobrovolnictví):

každou středu 10:00 - 16:00

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

Adrácký stánek v Orlové bavil a prodával

24.9.2018

Orlovské náměstí se v neděli 23. 9. zaplnilo nejen babičkami a dědečky z místních domovů pro seniory ale také dětmi a jejich rodiči, společně se vydali do místního letního kina, kde na ně čekala přehlídka sociálních služeb. Orlová všem generacím, jak se akce jmenovala, přilákala asi 150 lidí. 

ADRA ukazovala a prezentovala všechny programy, také jsme lákali veřejnost do našeho obchůdku ve Slezské ulici. Ve stánku prodávali Věrka a Beata šátky, které pro nás vybral místní sociální a zdravotní odbor. „Někdy to opravdu byla fuška. V jeden čas jsme nevěděli, komu se dřív věnovat. O šátky byl velký zájem,“ říká Věrka, prodavačka z Adra obchůdku. 

Na akci také dorazila naše dobrovolnice Šárka Spurná, která kolemjdoucí zvala na školení nových dobrovolníků a vyprávěla o svých zkušenostech v zařízení pro seniory POHODA. „Na této krásné akci nejsme poprvé, účastníme si ji pravidelně a jsme za to moc rádi. Místní zdravotní a sociální odbor pro nás letos vysbíral šátky, které jsme prodávali a my jsme rádi, že výtěžek můžeme použít na dobrovolnické programy tady v Orlové,“ uzavírá vedoucí dobrovolnického centra Havířov, Hana Čadová.  Kategorie: HavířovFotogalerie