ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Hodiny pro veřejnost

(dozvíte se více o dobrovolnictví):

každou středu 10:00 - 16:00

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

Dechberoucí odpoledne v Domově seniorů Český Těšín

24.7.2017

Přesně na den se opět po roce konala akce v Domově seniorů v Českém Těšíně pod názvem „senior zve svého dobrovolníka“. Ve čtvrtek odpoledne jsme zažili jedinečné setkání skvělých lidí, o úžasný program se postarali zaměstnanci Domova seniorů Český Těšín a nám přizvaným Adrákům se doslova tajil dech.

Hudební vystoupení pana Brunka bylo báječné, hrál na kytaru i harmoniku s takovou energií, že to přimělo nejednoho účastníka ke zpěvu. O skvělou zábavu se postarala aktivizační pracovnice paní Zajonc, která nás nepřestávala překvapovat svým obrovským nadšením a strhla tak ke zpěvu úplně všechny přítomné. Mimo jiné si připravila kvíz – dle obrázků jsme hádali názvy písní, které jsme pak zpívali.

Po pár minutách jsme všichni byli jedna rodina, zpívali jsme české i polské písně, veliký úspěch měla skladba „Ó du a lajne, kobzole su fajne…“. Bylo nám krásně na duši, takovou atmosféru snad neumí vykouzlit nikdo. Je to jen další důkaz, jak úžasní lidé jsou v Domově seniorů Český Těšín, že právě tam je jejich srdíčko a je to znát…  Byl to opravdu jedinečný zážitek, na který nikdy nezapomeneme :-)Kategorie: HavířovFotogalerie