Do potravinové sbírky a sbírky šatstva se zapojila i ZŠ Fr.Hrubína v Havířově
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Hodiny pro veřejnost

(dozvíte se více o dobrovolnictví):

každou středu 10:00 - 16:00

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

Do potravinové sbírky a sbírky šatstva se zapojila i ZŠ Fr.Hrubína v Havířově

4.2.2015

Je to úžasné – při sbírkách pomáhají i žáci základních škol! Díky vstřícnému přístupu ředitele ZŠ Fr.Hrubína v Havířově pana Mgr. Tomáše Ptáčka jsme mohli uskutečnit sbírku šatstva, obuvi a hraček pro děti z ukrajinského města Mukačeva.

Celých 14 dní nosili žáci ZŠ Fr. Hrubína nejrůznější oblečení, obuv, hračky, které odkládali na určeném místě ve škole. Nasbíralo se 15 velkých igelitových pytlů. V úterý 3.února proběhl hromadný odvoz, účastnili se jej žáci třídy 3.A, kteří taktéž přinesli část oblečení a při hromadném svozu nám velice zdatně pomáhali. Nestačili jsme se divit, jak rychle tyto děti – v té chvíli pilní mravenečkové – pomohly naložit velké igelitové pytle do auta ADRY.

Chtěli bychom poděkovat panu řediteli za jeho podporu, vstřícnost a otevřenost při humanitární pomoci. Jsme rádi, že se škola zapojí i do potravinové sbírky, která v současné době probíhá v Moravskoslezském kraji. Vše se bude odvážet do ukrajinského města Mukačeva poslední týden v únoru a ihned se budou všechny tyto věci distribuovat do jednotlivých rodin.

Děkujeme všem rodičům dětí, taktéž učitelům za pomoc při této sbírce a všem, kteří při sbírce pomáhali. Velmi se těšíme na další příjemnou spolupráci! :-)Kategorie: HavířovFotogalerie