Hezká tradice v hypermarketech Tesco
ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Hodiny pro veřejnost

(dozvíte se více o dobrovolnictví):

každou středu 10:00 - 16:00

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

Hezká tradice v hypermarketech Tesco

18.6.2018

Spolupráce s hypermarkety Tesco velmi dobře pokračuje. Ve všech je zavedena hezká tradice - jednou měsíčně se schází vedení s personálem ráno u snídaně. Čerstvé voňavé pečivo a káva slouží k navození dobré atmosféry. Zamýšlí se nad chodem hypermarketu, plánují inovaci a zlepšení práce. Rovněž i humanitární aktivity jsou jejich prioritou.

Měli jsme možnost seznámit zaměstnance karvinského a českotěšínského Tesca s dobrovolnickými aktivitami na území daných měst. Velké sociální cítění a empatie paní ředitelky havířovského Tesca Věry Haasové vedly k tomu, že si přála, abychom na ranním sezení 15.6. jako zástupci ukrajinského projektu DC ADRA Havířov předvedli prezentaci projektů a aktivit konaných na Zakarpatí.

Zaměstnanci ocenili pomoc, jaké se potřebným dostává. K pomoci se připojuje také i Tesco Havířov. Zboží, které je určeno na vyřazení, se nevyhazuje, ale slouží právě k ukrajinské pomoci. Vyváží se do potřebných lokalit. Jsou to převážně oděvy a do škol dětské deskové hry. Jsou-li oděvy mírně poškozené, v našich šicích dílničkách se opraví. Mockrát děkujeme :-) Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!

 Marcela Holková, Karel FolwarcznyKategorie: HavířovFotogalerie