Hřejivé setkání kontaktních osob
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Hodiny pro veřejnost

(dozvíte se více o dobrovolnictví):

každou středu 10:00 - 16:00

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

Hřejivé setkání kontaktních osob

18.3.2019

Nádherný čas strávili všichni, kteří se v pátek 15. 3. zúčastnili setkání kontaktních osob. Toto, již čtvrté, setkání se nově konalo v Multigeneračním centru Lučina v Havířově. Tyto prostory nadchly opravdu všechny a přispěly tak ke krásné atmosféře.

Setkání se zúčastnily na tři desítky kontaktních osob. Hlavním tématem byla příprava, výběr a motivace dobrovolníka. Jednotlivá témata jsme diskutovali v menších skupinách, do kterých byly kontaktní osoby rozděleny podle cílových skupin - tzn. věnujících se seniorům, pacientům, lidem s postižením či dětem. Následovalo společné seznámení s nejzajímavějšími podněty – mezi hlavní motivační body patřil především individuální přístup k dobrovolníkům (to ocení opravdu každý...), pozvánky na akce jednotlivých domovů seniorů, organizací či spolků. Též je milé dát najevo, že dobrovolníci jsou chtění a potřební, což mnoho z nich jistě cítí, ale je dobré to říct i nahlas. Na tom jsme se všichni shodli :-)

Paní vedoucí Hanka Čadová na závěr poděkovala všem supervizorům a kontaktním osobám za bezvadnou spolupráci a malým dárkem pak všem byl originální žlutý deštník do nepohody. „Jsme rádi a vděčni, že naši činnost můžeme vykonávat ve spolupráci s tak skvělými a laskavými lidmi jako jste vy…“ dodala Hanka Čadová. A náš adrácký tým s tímto naprosto souhlasí! ;-)Kategorie: HavířovFotogalerie