Otevření nového charitativního obchodu v Karviné.
ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Hodiny pro veřejnost

(dozvíte se více o dobrovolnictví):

každou středu 10:00 - 16:00

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

Otevření nového charitativního obchodu v Karviné.

2.5.2014

Rádi bychom vás pozvali na otevření nového charitativního obchodu v Karviné 6 na náměstí Budovatelů, které se uskuteční v pondělí 12. května v 9:00 hod. Jste srdečně zváni, přijďte se podívat, nakoupit a podpořit naši organizaci, která pomáhá všem potřebným.

Náš obchůdek bude rád za všechny věci, které přinesete, může se jednat o oblečení, domácí potřeby, knihy, gramodesky, CD, DVD, hračky, zkrátka vše, co vaše domácnost již nepotřebuje, avšak jinému může přinést radost a užitek. Zároveň uvítáme, když si přijdete vybrat z naší nabídky originálních věcí, neboť právě díky Vašim nákupům můžeme realizovat dobrovolnické programy v domovech seniorů, nemocnicích, domovech pro děti. Stačí tak málo, abychom někomu zpříjemnili či obohatili život. Odměnou je pak spokojenost, štěstí a radost v očích těchto lidí. Je to důkaz, že to, co děláme, má smysl.

Naše dobrovolnické aktivity jsou stále žádanější, a tak rozšiřujeme „Adrácké“ řady a jsme rádi za všechny, kteří nás podporují. Budeme rádi i za vaši podporu, kterou se může stát právě nákup v našich charitativních obchodech. Budeme mít otevřeno denně od 9h do 17h. Těšíme se na všechny, kteří se k nám přijdou podívat, a nejen to…!Kategorie: Havířov