Pějme píseň dokola, okolo Těšína...
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Hodiny pro veřejnost

(dozvíte se více o dobrovolnictví):

každou středu 10:00 - 16:00

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

Pějme píseň dokola, okolo Těšína...

10.9.2019

V Českém Těšíně se opět zpívalo! Pan Milan Skala s paní Lucií tradičně plni elánu přišli do Domova seniorů na ul. Sokolovské a spustili svůj jedinečný repertoár. Nejprve zahráli narozeninovou píseň, neboť mnozí senioři slavili o prázdninách své narozeniny a poté už svištěl jeden šlágr za druhým.

Milan hrál na kytaru, Lucie na akordeon, domovem se linuly písně, které senioři dříve slýchávali. Jedna seniorka se naklonila k druhé a povídá: „To byly písničky našeho mládí, že jo?!…“ Brzy se rozezpívali opravdu všichni a usmívali se, neboť všem společně bylo moc hezky u srdce. Jeden pán obdivoval Lucii a řekl: „Mladá paní, harmonika, to je celá kapela! Kdo hraje na harmoniku, ten se ve světě neztratí!“ :-)

Přišly na řadu i písničky na přání, a to bylo něco! Zaměstnankyně domova doslova roztančily prostory jídelny, kde se akce konala. Bylo to nádherné dopoledne plné krásného lidství, spojení všech lidí, kteří zavzpomínali na dobu, kdy byli mladí a společně chodili za vesnici jen tak si zazpívat si anebo na tancovačku. Hudba skutečně spojuje, tato „zpívánková“ akce je toho zářným důkazem ;-)Kategorie: HavířovFotogalerie