S Tescem v Českém Těšíně jsme PROPOJENI
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Hodiny pro veřejnost

(dozvíte se více o dobrovolnictví):

každou středu 10:00 - 16:00

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

S Tescem v Českém Těšíně jsme PROPOJENI

11.2.2020

Výstava fotografií anglického fotografa Daniela Kašpara s názvem PROPOJENI zachycuje propojení srdcí dobrovolníků a jejich klientů. Do 20. 1. 2020 byla k vidění v prostorách galerie Těšínského divadla a poté se přesunula do obchodní pasáže hypermarketu Tesco Český Těšín.

Fotografie jsou umístěny jak při vstupu do hypermarketu, tak i v nájemním prostoru, kde si mohou zákazníci fotografie prohlédnout na jednom místě. Lidé tak procházejí kolem nádherných fotografií, přihlížejí těmto životním příběhům a zamýšlejí se… Tato výstava je nejen obrazem pomoci dobrovolníků, ale také inspirací pro osoby, které o dobrovolnictví uvažují, což se potvrdilo na školení nových dobrovolníků, které proběhlo koncem ledna.

V březnu poputuje tato unikátní výstava do Kulturního domu v Orlové a v dubnu nás čeká instalace v Kulturním domě Karviná. Věříme, že všude tam budou lidé obdivovat tyto úžasné fotografie, nasávat tu atmosféru okamžiku a snad je přivedou na myšlenku dobrovolnictví, vždyť je to tak snadné být někomu nablízku, podat mu pomocnou ruku, zahřát jeho srdce a říct mu, že není na světě sám…

 

 Kategorie: HavířovFotogalerie