Těšili jsme se Pod těšínským nebem...
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Hodiny pro veřejnost

(dozvíte se více o dobrovolnictví):

každou středu 10:00 - 16:00

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

Těšili jsme se Pod těšínským nebem...

14.9.2020

V pátek 11. 9. 2020 bylo pod těšínským nebem velmi veselo. Město Český Těšín uspořádalo benefiční koncert jako poděkování pro lidi v první linii. Vše začalo již v 16 hodin v kině Central pozváním na film „Ženská pomsta“. Osobně přítomen byl jeden z hlavních hrdinů filmu Miroslav Etzler a také režisér Dušan Rapoš.  

Úvodní slovo paní starostky Gabriely Hřebačkové bylo plné vděčnosti, radosti, ale také hrdosti na to, že v Českém Těšíně je „v první linii“ tolik obětavých a statečných lidí. Večer se na náměstí rozezněly nádherné melodie, které na saxofon hrál Felix Slováček jr., spolu s Aničkou Slováčkovou také zpívali, stejně jako Anna K., která „těšíňákům“ věnovala své největší hity.

Zástupci všech sociálních služeb a také Adráci  byli pozváni na pódium a obdarováni nejen bouřlivým potleskem. Vážíme si toho, že ADRA má v Českém Těšíně své místo a moc děkujeme všem těšínským dobrovolníkům! A máme pro ně skvělou zprávu, že jako poděkování dostali vlastní kávu kavárny SAN PIETRO – ale k ní především i kávovar. Na supervizních setkáních těšínských dobrovolníků tedy bude vonět výborná káva. Z celého srdce děkujeme! ♥♥♥Kategorie: Havířov