Vzpomínka na Advent
ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Dobrovolnické
centrum

Havířov
Main banner

Dobrovolnictví > Havířov

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Havířov

Hlavní třída 2/4

736 01 Havířov - Město

 

Hodiny pro veřejnost

(dozvíte se více o dobrovolnictví):

každou středu 10:00 - 16:00

 

Info o dobrovolnictví:

Mobil: +420 732 509 400

E-mail: hana.cadova@adra.cz

 

Info o Charit.obchůdcích:

Mobil: +420 734 350 030

E-mail: dchavirov@adra.cz

 

č. ú. 808777808/0300, VS:850

 

Daruj!

 

Celkový počet návštěvníků: 

 

Vzpomínka na Advent

1.2.2018

Vánoce jsou obdobím, které si mnozí spojují s dětskými léty či obrázky pana Lady. Vánoce jsou však také obdobím kdy, myslíme na ty, jež nemohou nejkrásnější svátky strávit v kruhu rodinném. Jsem proto rád, že i v roce 2017 se v Orlové uskutečnila předvánoční supervize, tedy společné setkání ADRA dobrovolníků a klientů Domů seniorů Vesna a Pohoda.

Byly to příjemně strávené chvíle, při nichž jsme se mohli alespoň na chvíli oprostit od předvánočního shonu, společně pohovořit nebo si zazpívat.

K vánocům patří samozřejmě také dárky. V roce 2017, stejně jako v roce předchozím, obdarovala ADRA své dobrovolníky drobnými dárky. Ovšem co je důležitější, měli jsme tentokrát přichystány také dárky pro klienty Domova seniorů Vesna a Pohoda v Orlové. Byla to krásná vánoční přání a vánoční svícny, které vyrobily děti ze Základní školy Prameny, v Karviné. Dárky udělaly všem obdarovaným velikou radost.

Děkuji všem dětem ze 3.A ZŠ Prameny a paní učitelce Martě Pavlíčkové za nádherné dárečky. Těším se, že spolupráce bude pokračovat i v letošním roce. Obrovský dík patří všem dobrovolníkům, kteří věnují svůj čas lidem, kteří to potřebují … dávají tak dar nejcennější.

 

Michal Kovár, koordinátor dobrovolníků v Orlové

 Kategorie: HavířovFotogalerie