DEN DĚTÍ V OSTRAVSKÝCH NEMOCNICÍCH
ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Dobrovolnické
centrum

Ostrava
Main banner

Dobrovolnictví > Ostrava

Informace z centra:

POHOVORY PRO ZÁJEMCE O DOBROVOLNICTVÍ SE KONAJÍ:

KAŽDOU PRVNÍ STŘEDU V MĚSÍCI

 10 - 17 HODIN

 info: 605 784 584


Dobrovolnické centrum

ADRA Ostrava

Martinovská 3247 / 164

Ostrava - Martinov, 723 00

E-mail: dcostrava@adra.cz

 

808777808/0300, v.s. 260

Darovat online

Děkujeme za podporu!

Celkový počet návštěvníků:

 

DEN DĚTÍ V OSTRAVSKÝCH NEMOCNICÍCH

8.6.2017

1.6. prožily děti v ostravských nemocnicích opravdu barevně a s písničkou na rtu… Na všech dětských odděleních proběhly velkolepé akce, na kterých nechyběli naši dobrovolníci.

V městské nemocnici Ostrava se malovalo a soutěžilo a zaměstnanci společnosti AWT rozdávali malým pacientům dárkové balíčky.

Ve Vítkovické nemocnici pomáhali se zábavným programem našim dobrovolníkům členové horolezeckého oddílu Startík. Děti si mohly vyzkoušet vázat všelijaké uzly a dozvěděly se mnoho zajímavostí z oddílového života. Nechybělo ani tvoření na papír, hraní her a zpívání.

Opravdu bohatý program pro dětské pacienty probíhal ve Fakultní nemocnici v Porubě a my jsem rádi, že jsme mohli být důležitou součástí. Zaměstnanci společnosti CertiCon (firemní dobrovolníci) si připravili hudební vystoupení, malování na trička a na obličej a naši dobrovolníci s tvořením vydatně pomáhali. Akce se zúčastnili také nemocniční klauni a vše prohělo pod záštitou organizace Haima.

Akce tohoto typu probíhají v nemocnicích každým rokem a my jsme nesmírně rádi, že můžeme svou činností potěšit děti, které jsou v danou chvíli nemocné, někdy smutné a uplakané. A největší odměnou nám je jejich smích a vědomí, že si z nemocnice neodnášejí jen negativní vzpomínky na lékařské zákroky a vyšetření. Odnášejí si vzpomínku na zábavné odpoledne plné barev, hudby, radosti a smíchu.

Děkujeme všem zapojeným sponzorům a dobrovolníkům a těšíme se na příští rok!Kategorie: OstravaFotogalerie