Praha
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

Praha
Main banner

Dobrovolnictví > Praha

Informace z centra:

DC ADRA Praha

Markova 600/6

158 00 Praha 5 

 

 

Koordinátorka dobrovolníků

Barbora Bezděkovská

email: barbora.bezdekovska@adra.cz

mobil: +420 739 605 899

 

 

Metodik a projektový pracovník

Pavlina Burkovičová

email: pavlina.burkovicova@adra.cz

Mobil: +420 737 613 131


 

Partneři:Praha

Novinky

19.11.2019
Chystáme "Vánoční posezení" s pacienty Nemocnice Na Františku

Přijďte s námi ve čtvrtek 28.11. navštívit pacienty na Oddělení dlouhdobě nemocných v Nemocnici Na Fratišku. Pacienti velmi uvítají rozptýlení a návštěvu zvenčí, řada z nich je v nemocnci několik měsíců. Moc rádi bychom jim přinesli radost v podobě možnosti vyzdobení nemocničního prostředí, můžeme si zazpívat koledy, mlsat cukroví a povídat si o Vánocích kdysi, když byli ještě mladí…

Číst dále

08.11.2019
Klienti z domova pro osoby s postižením Sulická mají nové kamarády z Moneta Money Bank

Děkujeme zaměstnancům MONETA Money Bank za skvělý den strávený s klienty Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická. Úžasné propojení firemních dobrovolníků a klientů, nezapomenutelné zážitky na obou stranách❤️Děkujeme!

Číst dále

25.10.2019
Rozjíždíme studentský dobrovolnický klub!

Chceš někomu pomoct, ale nevíš sám jak? Chceš svůj volný čas trávit užitečně a smysluplně? Chceš přinést radost tam, kde je to potřeba? Chceš se stát součástí fajn party, která dělá svět hezčím? PŘIDEJ SE K NÁM!

Číst dále

11.10.2019
Brýlárna Karlín věnovala chlapci z Klokánku nové brýle

Pomáhat se dá opravdu kdykoli a jakkoli - stačí jen chtít. Děkujeme panu optikovi Petru Čermákovi z Brýlárny Karlín, který nabídl dětem s dětských domovů zdarma vyrobit brýle.

Číst dále

26.09.2019
Podzimní odpoledne v Klokánku se vydařilo i díky dobrovolníkům

Podzimní odpoledne plné her, zábavy a odměn v Klokánku Štěrboholy se nadmíru vydařilo a to nejen díky krásnému počasí, ale hlavně díky vydatné pomoci dobrovolníků, z nichž někteří přijeli až z Brna, aby s přípravou a organizací celé akce pomohli. Všem patří velký dík!

Číst dále

28.08.2019
Přemýšlíte, jak pomoct dobré věci? Pojďte s námi na ADRAběh!

ADRAběh je akce pro širokou veřejnost, kde se můžete zapojit různými způsoby: jako běžci, nebo dobrovolníci v mnoha různých oblastech. Pojďte pomáhat s námi!

Číst dále

24.06.2019
Díky zaměstnancům firmy EuroWag za pomoc domovu seniorů

Děkujeme zaměstnancům Eurowag CZ za DOBRODEN strávený pomocí v domově SeneCura Štěrboholy❤️12 statečných žen se rozhodlo věnovat jeden pracovní den úpravě zahrady domova pro seniory. Po jejich zásahu okolí domova doslova rozkvetlo💐

Číst dále

20.06.2019
Propagujeme dobrovolnictví na pražských gymnáziích

PR není nikdy dost a propagace dobrovolnictví teprv ne! V minulých dnech jsme navštívili 3 pražská gymnázia, kde jsme více než 200 studentům představili dobrovolnictví, jeho význam a zkušenosti dobrovolníků i klientů samotných.Dobrovolnictví je srdce na dlani ❤️

Číst dále

10.06.2019
„Hudba je chrám, my chceme být andělé.“ Andělé ze sboru Gabriel opět zpívali pacientům Na Františku

Dá se říct, že sbor Gabriel je už téměř součástí léčby pacientů Nemocnice Na Františku, léčby hudbou a smíchem. I tentokrát se jejich vystoupení povedlo na jedničku!

Číst dále

1 - 10 z 59

    1 2 3 4 5