Praha
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

Praha
Main banner

Dobrovolnictví > Praha

Informace z centra:

DC ADRA Praha

Markova 600/6

158 00 Praha 5 

 

 

Koordinátorka dobrovolníků

Barbora Bezděkovská

email: barbora.bezdekovska@adra.cz

mobil: +420 739 605 899

 

 

Metodik a projektový pracovník

Pavlina Burkovičová

email: pavlina.burkovicova@adra.cz

Mobil: +420 737 613 131


 

Partneři:Praha

Novinky

12.02.2020
Přednáška o dobrovolnictví pro studenty gymnázia Na Zatlance se vydařila

Ani v novém roce nezahálíme a osvětu v oblasti dobrovolnictví neúnavně šíříme dál - tentokrát jsme se zúčastnili besedy Gymnázia Na Zatlance s názvem "Žijí mezi námi".

Číst dále

19.11.2019
Chystáme "Vánoční posezení" s pacienty Nemocnice Na Františku

Přijďte s námi ve čtvrtek 28.11. navštívit pacienty na Oddělení dlouhdobě nemocných v Nemocnici Na Fratišku. Pacienti velmi uvítají rozptýlení a návštěvu zvenčí, řada z nich je v nemocnci několik měsíců. Moc rádi bychom jim přinesli radost v podobě možnosti vyzdobení nemocničního prostředí, můžeme si zazpívat koledy, mlsat cukroví a povídat si o Vánocích kdysi, když byli ještě mladí…

Číst dále

08.11.2019
Klienti z domova pro osoby s postižením Sulická mají nové kamarády z Moneta Money Bank

Děkujeme zaměstnancům MONETA Money Bank za skvělý den strávený s klienty Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická. Úžasné propojení firemních dobrovolníků a klientů, nezapomenutelné zážitky na obou stranách❤️Děkujeme!

Číst dále

25.10.2019
Rozjíždíme studentský dobrovolnický klub!

Chceš někomu pomoct, ale nevíš sám jak? Chceš svůj volný čas trávit užitečně a smysluplně? Chceš přinést radost tam, kde je to potřeba? Chceš se stát součástí fajn party, která dělá svět hezčím? PŘIDEJ SE K NÁM!

Číst dále

11.10.2019
Brýlárna Karlín věnovala chlapci z Klokánku nové brýle

Pomáhat se dá opravdu kdykoli a jakkoli - stačí jen chtít. Děkujeme panu optikovi Petru Čermákovi z Brýlárny Karlín, který nabídl dětem s dětských domovů zdarma vyrobit brýle.

Číst dále

26.09.2019
Podzimní odpoledne v Klokánku se vydařilo i díky dobrovolníkům

Podzimní odpoledne plné her, zábavy a odměn v Klokánku Štěrboholy se nadmíru vydařilo a to nejen díky krásnému počasí, ale hlavně díky vydatné pomoci dobrovolníků, z nichž někteří přijeli až z Brna, aby s přípravou a organizací celé akce pomohli. Všem patří velký dík!

Číst dále

28.08.2019
Přemýšlíte, jak pomoct dobré věci? Pojďte s námi na ADRAběh!

ADRAběh je akce pro širokou veřejnost, kde se můžete zapojit různými způsoby: jako běžci, nebo dobrovolníci v mnoha různých oblastech. Pojďte pomáhat s námi!

Číst dále

24.06.2019
Díky zaměstnancům firmy EuroWag za pomoc domovu seniorů

Děkujeme zaměstnancům Eurowag CZ za DOBRODEN strávený pomocí v domově SeneCura Štěrboholy❤️12 statečných žen se rozhodlo věnovat jeden pracovní den úpravě zahrady domova pro seniory. Po jejich zásahu okolí domova doslova rozkvetlo💐

Číst dále

20.06.2019
Propagujeme dobrovolnictví na pražských gymnáziích

PR není nikdy dost a propagace dobrovolnictví teprv ne! V minulých dnech jsme navštívili 3 pražská gymnázia, kde jsme více než 200 studentům představili dobrovolnictví, jeho význam a zkušenosti dobrovolníků i klientů samotných.Dobrovolnictví je srdce na dlani ❤️

Číst dále

1 - 10 z 60

    1 2 3 4 5