Poděkování dobrovolníkům v nemocnici Na Františku
ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Dobrovolnické
centrum

Praha
Main banner

Dobrovolnictví > Praha

Informace z centra:

DC ADRA Praha

Markova 600/6

158 00 Praha 5 

 

 

Koordinátorka dobrovolníků

Barbora Bezděkovská

email: barbora.bezdekovska@adra.cz

mobil: +420 739 605 899

 

 

Metodik a projektový pracovník

Pavlina Burkovičová

email: pavlina.burkovicova@adra.cz

Mobil: +420 737 613 131


 

Partneři:Poděkování dobrovolníkům v nemocnici Na Františku

12.6.2017

Dne 8. 6. 2017 proběhlo v přednáškovém sále nemocnice Na Františku poděkování dobrovolníkům za vše (a věřte, že toho není málo), co dělají pro svět okolo nich. K dobré atmosféře tohoto setkání nejvíce přispěl nádherný zpěv hudebního souboru Gabriel. Díky profesionálnímu výkonu hudebníků a jejich skvělému smyslu pro humor se podařilo během chvilky vykouzlit velmi příjemnou atmosféru.

Díky ochotnému přístupu hlavní sestry nemocnice Rudolfa Maťhy a vrchní sestry oddělení dlouhodobě nemocných Adély Blažkové se slavnostního večera zúčastnili i zájemci z řad pacientů. Radost z tohoto večera tak byla pro všechny zúčastněné o to silnější, neboť všem přinesla to nejcennější - úsměvy na tvářích lidí upoutaných na lůžko.

Po oficiální části programu se dobrovolníci podělili o své zážitky z dobrovolnické činnosti, a vedoucí dobrovolnického programu Milena Čančíková jejich diskuzi komentuje: „ Je to úžasné, když se sejde tolik báječných lidí. Každý z nich je jiný a přesto mají tolik společného. Ukazují nám, že vlídné slovo, laskavý dotyk nebo milý úsměv mají velkou hodnotu a člověka povídání s nimi motivuje k vlastní změně“.Kategorie: PrahaFotogalerie