Zaměstnanci IT firmy nadchli děti z dětského domova
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

Praha
Main banner

Dobrovolnictví > Praha

Informace z centra:

DC ADRA Praha

Markova 600/6

158 00 Praha 5 

 

 

Koordinátorka dobrovolníků

Barbora Bezděkovská

email: barbora.bezdekovska@adra.cz

mobil: +420 739 605 899

 

 

Metodik a projektový pracovník

Pavlina Burkovičová

email: pavlina.burkovicova@adra.cz

Mobil: +420 737 613 131


 

Partneři:Zaměstnanci IT firmy nadchli děti z dětského domova

13.12.2018

Vánoce by měly být především svátky radosti a klidu v rodinném kruhu. A protože ne všem je to dopřáno, rozhodla se parta lidí z IT firmy, že přijde potěšit děti z dětského domova Charlotty Masarykové na Zbraslavi.

Program byl předem důkladně naplánován, tým sestával pouze ze dvou česky mluvících dobrovolníků a zbytek party byl z celého světa, o to více jsme si dali záležet s přípravou. Díky dětem se během chvilky stala celá akce velmi spontánní a živelná a vytvořila se i nečekaná přítelství - Raj ze Srí Lanky s pětiletým chlapcem o sobě na konci dne tvrdili, že jsou určitě "bráchové".

A protože hudba spojuje národy, u kytary a vánočních i jiných písniček si rozuměli všichni. A když přišlo závěrečné překvapení v podobě velikých dárkových tašek, které pečlivě připravili zaměstnanci firmy pro každého malého kamaráda, očíčka dětem svítila nadšením.

Děti si užily zábavné dopoledne, ale my jsme si odnesli hluboké zážitky při setkání s velkými osobnostmi, kterým osud nepřál. Přejme jim na jejich další cestě životem už jen to dobré a třeba se na Srí Lanku, nebo do Ekvádoru či Argentiny za svými novými kamarády někdy vydají.Kategorie: PrahaFotogalerie