Děti a studenti se tvořivě zapojili do pomoci
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Dobrovolnické
centrum

Valašské Meziříčí
Main banner

Dobrovolnictví > Valašské Meziříčí

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA

Valašské Meziříči

Hřbitovní 1

757 01 Valašské Meziříčí

 

Mobil: 731 489 410

E-mail: dcvalmez@adra.cz


 

Hodiny pro veřejnost

Úterý: 11:00-12:30, 14:00-16:00 


 

 

 

 

Číslo účtu veřejné sbírky

808777808/0300

variabilní smybol 220


 ,,Pomáháme k úsměvu, pomáhejte s námi."

Děti a studenti se tvořivě zapojili do pomoci

30.11.2020

Děti a studenti tvoří pro babičky, dědečky, klienty Domovů pro seniory a další sociální organizace, do kterých docházejí dobrovolníci DC ADRA Valašské Meziříčí…

„Dobrý den, jmenuji se Max a je mi 15 let… Ve škole jsme se domluvili, že Vám pošleme dopis. Rozhodli jsme se z toho důvodu, abychom Vás potěšili…“ Žáci základní školy napsali pro potěšení klientům domovů více než desítku dopisů.

Pomoc a přinášení radosti má mnoho tváří… Děti a studenti z různých koutů Zlínského kraje se zapojili do tvorby pro babičky a dědečky v domovech, kteří prožívají v těchto časech pocit osamění… Děti a studenti se mohli zapojit formou dopisu, obrázků, přáníček, dárečků, perníčků, jak to kdo cítil ve svém srdci, mohl udělat právě to, co zvládne on sám. A tak děkujeme všem maminkám i vyučujícím, kteří touto cestou podporovali své žáky, děti v šíření dobra a radosti. Tuto jejich tvorbu budeme rozdávat klientům všech zařízení, kde docházejí pomáhat dobrovolníci DC ADRA v druhém prosincovém týdnu. Věříme, že děti tak vykouzlí nejeden úsměv na tváři některých osamělých lidí. Studenti se také zapojili do poděkování zaměstnancům Domovů pro seniory a obdobných zařízení, kde docházejí dobrovolníci DC ADRA, a vytvořili téměř sto nádherných přání.

Pokud byste chtěli se ještě do této tvorby jakýmkoliv způsobem zapojit, je to stále možné, rozdávání radosti se meze nekladou ani předvánočním termínem :)

 

 

 Kategorie: Valašské Meziříčí