ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Dobrovolnické
centrum

Znojmo
Main banner

Dobrovolnictví > Znojmo

Informace z centra:

Dobrovolnické centrum ADRA Znojmo

Veselá 20

669 02 Znojmo

 

Mobil: 607 144 090

E-mail: znojmo@adra.cz

 

Hodiny pro veřejnost

každé pondělí 9:00 - 11:00

                   13:00 - 16:00

 

 

 

 

       Náš patron,

herec Miroslav Hrabě


 

www.miroslavhrabe.cz

 

 

 

 

Dávám ti svůj čas,

Ochotu a úsměv,

Beru si za to zas,

Radost a osobní úspěch,

Od tebe cítím vděk,

Vytrhnu tě z osamění,

Obdivuju tvůj věk,

Léta lidi hodně změní,

Neboj se, jsem u tebe,

I když jsme si vlastně cizí,

Kamarádství, to je to, co lidem

dneska chybí.

                   P.P.

Skvělé zprávy z Nadace ADRA: Nikolka je už zase doma

6.6.2017

Rádi bychom se s vámi podělili o zprávu, kterou nám napsal tatínek malé Nikolky Fajmonové ze Šanova, které bylo vloni diagnostikováno zhoubné onemocnění krve. Chemoterapie jí nezabrala, takže se začal hledat vhodný dárce kostní dřeně. I díky vaší pomoci a zapojení se dárce našel a Nikolka mohla podstoupit transplantaci kostní dřeně.

Její tatínek nám napsal:

„Dobrý den, tak jsme se dočkali a po 50 dnech na transplantační jednotce nás pustili domů. Takže jsme zase všichni tři spolu a hlavně doma. Sice musíme jezdit na pravidelné kontroly 2x týdně do Prahy, ale to už je to nejmenší. Co jsme doma, má Nikolka skvělou náladu, horečky ani  infekce nás zatím netrápí. Kromě jednoho viru, který má v těle. Její dárce tento vir už měl a předal Nikolce i protilátku. Takže se snad s tím popere a nebude to nic vážného, abychom se museli vracet do nemocnice. Nikolka s mamkou vás pozdravují a já vám moc děkuji za to, jak nám pomáháte.“

Přejeme Nikolce a jejím rodičům, aby je čekalo vydařené léto se spoustou společných a krásných zážitků a už jen samé dobré zprávy.

Na závěr ještě připojujeme naše poděkování vám všem za vaši podporu a štědré dary. Dosud jste poslali Nikolce víc jak 270 tis. Kč. Děkujeme vám. Léčba akutní leukémie je však velice dlouhá, a tak sbírka pokračuje. Dary je možné zasílat na č. účtu 57333375/0300, v. s. 232. Darovat lze i online zde.

 Kategorie: Znojmo