eDonation
ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

eDonation
Main banner

Dary

Dobrovolnické centrum Ostrava

Lokalita: Ostrava

Posláním dobrovolnického centra ADRA Ostrava je propojovat svět lidí, kteří chtějí pomáhat, se světem lidí, kteří pomoc potřebují – a to na území města Ostravy a v jeho okolí.

DC ADRA Ostrava vysílá dobrovolníky do zdravotních a sociálních zařízení, ale také přímo do jednotlivých domácností, a to celkem ve 20 dobrovolnických programech. Pomáháme osamělým a nemocným seniorům jak v domovech pro seniory a v léčebnách dlouhodobě nemocných, tak v domácnostech, dětem v nemocnicích, v kojeneckém ústavu i v pěstounských rodinách, lidem s postižením žijícím v zařízení a také nevyléčitelně nemocným dětem v domácí péči.

Dobrovolníci věnují svůj čas bez nároku na finanční odměnu lidem, kteří to potřebují a společně s nimi tráví volný čas, stávají se těmto lidem společníky a často i blízkými přáteli.

Dobrovolnické centrum dobrovolníky vyhledává, školí, pečuje o ně, podporuje je a motivuje k další činnosti.

PODPOŘTE ČINNOST DOBROVOLNICKÉHO CENTRA!


Dary

Návštěva ZOO pro dítě z pěstounské rodiny

Umožněte dítěti z pěstounské rodiny začít v doprovodu dobrovolníka neobyčejný den, na který bude mít hezkou vzpomínku.

Cena 190 CZK
Počet kusů  

Proškolení 1 dobrovolníka

Školení pro dobrovolníky je povinné ze zákona. Pomozte nám proškolit dobrovolníka, který navrátí potřebným radost ze života.

Cena 260 CZK
Počet kusů  

Návštěva divadla pro seniora

Radost, smích, úžas. Takové pocity zažívá opuštěný senior jen zřídka. V doprovodu dobrovolníka je ale může opět prožít třeba v divadle.

Cena 600 CZK
Počet kusů