ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

eDonation
Main banner

NULL

eDonation

Podpora dětí a jejich rodin zapojených do programu BanglaKids

Lokalita: Bangladéš

Děti z programu BanglaKidsBanglaKids je dlouhodobý rozvojový program nevládní humanitární organizace ADRA, zaměřený na adresnou podporu vzdělávání dětí a mladých lidí v Bangladéši. Poskytujeme vzdělání dětem z chudých rodin a zlepšujeme jejich životní podmínky. Tímto způsobem přispíváme ke zmírňování chudoby a utrpení lidí.

V programu BanglaKids klademe největší důraz na vzdělání. Současně zajišťujeme dětem a jejich rodinám podporu v oblasti potravinové pomoci a lékařské péče. Provádíme také rekonstrukce školních prostor a zkvalitňování zdrojů pitné vody na školách. 

Dlouhodobým cílem programu BanglaKids je podpora škol a místních komunit tak, aby se stávaly soběstačnějšími a méně závislými na vnější pomoci.

Veškeré informace o programu BangaKids najdete na www.banglakids.cz.


Položky v této lokalitě

5 kuřat

Kuřata jsou pro rodinu nejen zdrojem potravy, ale i příjmů. V momentě, kdy vyrostou, snáší vejce. Kupte rodině několik kuřat a zlepšíte její životní poměry.

Cena 500 CZK
Počet kusů  

50 kg rýže

50 kg rýže zajistí čtyřčlenné rodině nejnutnější stravu na téměř 20 dnů. To je velká pomoc zvláště pro rodiny vdov nebo nádeníků, jejichž příjem je značně nejistý. Kupte jim pytel rýže.

Cena 1000 CZK
Počet kusů  

Koza

Koza poskytne chudé rodině zdravé mléko. Každoročně má kůzlata, která jsou zdrojem příjmu nebo základem nového chovu. Kupte kozu a darujte rodině zdroj obživy.

Cena 1400 CZK
Počet kusů  

Šicí stroj

Bangladéši se přezdívá „textilka světa“, ovšem podmínky pracovníků v továrnách a jejich mzdy jsou tristní. Šicí stroj je pro vesnickou rodinu malou firmou, která jí zajistí obživu. Kupte rodině šicí stroj a darujete jí nejen živobytí, ale i svobodu a nezávislost. 

Cena 2600 CZK
Počet kusů  

Ćlun

Bangladéš je zemí řek, říčních ramen, nádrží, rybníků, lijáků a monzunových dešťů. Voda je všude, vytváří síť vodních cest. Člun přepraví lidi na trh, do školy, k silnicím do větších měst s úřady. Převeze dřevo, rýži, čočku, brambory a další komodity, a také poslouží k rybaření. Kupte rodině člun a darujete jí nejen dopravní prostředek, ale i nástroj obživy.

Cena 3900 CZK
Počet kusů