ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

eDonation
Main banner

eDonation

Podpora dětí a jejich rodin zapojených do programu BanglaKids

Lokalita: Bangladéš

Děti z programu BanglaKidsBanglaKids je dlouhodobý rozvojový program nevládní humanitární organizace ADRA, zaměřený na adresnou podporu vzdělávání dětí a mladých lidí v Bangladéši. Poskytujeme vzdělání dětem z chudých rodin a zlepšujeme jejich životní podmínky. Tímto způsobem přispíváme ke zmírňování chudoby a utrpení lidí.

V programu BanglaKids klademe největší důraz na vzdělání. Současně zajišťujeme dětem a jejich rodinám podporu v oblasti potravinové pomoci a lékařské péče. Provádíme také rekonstrukce školních prostor a zkvalitňování zdrojů pitné vody na školách. 

Dlouhodobým cílem programu BanglaKids je podpora škol a místních komunit tak, aby se stávaly soběstačnějšími a méně závislými na vnější pomoci.

Veškeré informace o programu BangaKids najdete na www.banglakids.cz.


Položky v této lokalitě

20 obědů dětem

Pestrá strava, základ zdraví! Kvalitní jídlo zajistí malým školákům nejen dobré zdraví, ale i lepší výsledky ve škole. Kupte bangladéšským dětem výživné jídlo a podpořte jejich zdravý vývoj.

Cena 210 CZK
Počet kusů  

Sešity a učebnice

Knihy a sešity poslouží dětem k učení nejen ve škole, ale i doma. Zopakují si probíranou látku, napíšou úkoly a dostanou jedničky. Darujte školákům sešity a učebnice, naučí se rádi více!

Sada obsahuje 12 sešitů a 46 učebnic dle potřeby jednotlivých ročníků.

Cena 320 CZK
Počet kusů  

Boty a oblečení

Šaty dělaj člověka, to je pravda odvěká! Ale sirotkům je už rodiče nekoupí… Kupte sirotkovi nové botky a oblečení, aby nemusel celý rok chodit jen v ušmudlané uniformě, neřku-li bos.

Cena 525 CZK
Počet kusů