eDonation
ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

eDonation
Main banner

Dary

Máj, lásky čas

Nestihli jste dát si pusu pod rozkvetlou třešní? Naladil Vás romanticky Karel Hynek Mácha a chcete být tak trochu romantici i Vy? Darujte své polovičce speciální certifikát s Vaší společnou fotkou a vyjádřete v máji s Adrou, že Vaše společná láska mění svět v lepší místo.

Láska má mnoho podob - kvete v každém věku, prý prochází žaludkem a hlavně léčí. Věděli jste, že přesně to dělá i ADRA?

Láska kvete v každém věku

K osamělým lidem různého věku a seniorům v domovech důchodců i k malým dětem v nemocnicích vysíláme dobrovolníky, kteří jim například v loňském roce věnovali 70 561 hodin radosti.  

 

Láska je lék

Že se s láskou nejlépe léčí ví naši kolegové v keňské nemocnici Itibo, kteří mají na starost pacienty bez přístupu k lékařské péči. Přispějte keňským pacientům na léčebné procedury či antibiotika.

 

Láska prochází žaludkem

O tom, že láska prochází žaludkem, by Vám mohly vyprávět bangladéšští školáci z BanglaKids, kterým ADRA zprostředkovává teplé školní obědy, které by si jinak nemohly dovolit. Často je to jejich jediné jídlo denně.

Do konce května, tedy 31.5., podpořte naše projekty a získejte originální zamilované přání, které věnujete někomu ze svých blízkých a ukážete mu a nebo jí, že máj je lásky čas. Protože slovy Matky Terezy: “Člověk nežije tolik z lásky, kterou přijímá, jako mnohem více z té, kterou daruje.”   

Šetřete s námi životní prostředí a objednejte si přání v elektronické podobě. Romantika může jít ruku v ruce se zero-waste stylem :)  

Přání v tištěné podobě zasíláme přibližně do 2-3 dnů od objednání.


Dary