eDonation
ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

eDonation
Main banner

Dary

Valentýn, který má smysl

Lokalita: Česká republika

Oslavte s námi Valentýna, který má smysl. My v Adře totiž věříme, že každá láska mezi dvěma lidmi v sobě nese kus té lásky absolutní, která proměňuje svět. Láska má mnoho podob - kvete v každém věku, prý prochází žaludkem a hlavně léčí. Věděli jste, že přesně to dělá i ADRA?

Láska kvete v každém věku

K osamělým lidem různého věku a seniorům v domovech důchodců i k malým dětem v nemocnicích vysíláme dobrovolníky, kteří jim například v loňském roce věnovali 70 561 hodin radosti.  

Láska je lék

Že se s láskou nejlépe léčí ví naši kolegové v keňské nemocnici Itibo, kteří mají na starost pacienty bez přístupu k lékařské péči. Přispějte keňským pacientům na léčebné procedury či antibiotika.

Láska prochází žaludkem

O tom, že láska prochází žaludkem, by Vám mohly vyprávět děti ze sociálně slabých rodin v ukrajinském Mukačevu či bangladéšští školáci z Čalantiky, kterým ADRA zprostředkovává teplé školní obědy, které by si jinak nemohly dovolit. Často je to jejich jediné jídlo denně.

do Valentýna, tedy 14. února, podpořte naše projekty a získejte originální valentýnské přání, které věnujete někomu ze svých blízkých a ukážete mu a nebo jí, že “Já + Ty = pomoc z lásky”.Protože slovy Matky Terezy: “Člověk nežije tolik z lásky, kterou přijímá, jako mnohem více z té, kterou daruje.”   

Šetřete s námi životní prostředí a objednejte si přání v elektronické podobě. Valentýn se dá oslavit i zero-waste stylem :) 

Prožijte letos s Adrou Valentýna, který má smysl! 

Přání v tištěné podobě zasíláme pouze do 12.2., pak je možné přání objednat pouze elektronicky.


Dary