Získali jsme akreditaci MŠMT na seminář pro učitele na mateřských školách
ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

ADRA Česká republika

Array ( [0] => stdClass Object ( [id_category] => 44 [id_type] => 0 [id_alias_category] => [id_podstromu] => [id_parent_category] => 1 [id_document] => [id_root_node] => 1 [id_modul] => [id_user] => 73 [id_layout] => [title] => Oddělení vzdělávání [is_container] => [is_prefered] => [is_hide_column] => [is_perex] => 1 [is_private] => [is_deleted] => [address] => [url] => oddeleni-vzdelavani [urlfull] => oddeleni-vzdelavani [password] => [poradi] => 4 [hloubka] => 1 [left_node] => 924 [right_node] => 1157 [id_menu_vertical] => ) )
Oddělení vzdělávání
Main banner

ADRA > Oddělení vzdělávání

 

 

Hlavní donoři:

Logo České rozvojové agentury

 

 

 

Jsme členy

 

 

Podporujeme

 

  

Podporují nás

  

         

 

 

  

 

 

Získali jsme akreditaci MŠMT na seminář pro učitele na mateřských školách

5.1.2011
Organizaci ADRA se podařilo v rámci Programu rozvojového vzdělávání PRVák získat akreditaci MŠMT na již druhý seminář o globálním rozvojovém vzdělávání. Tento seminář je určen pedagogům na mateřských školách a jmenuje se „Seminář o globálním rozvojovém vzdělávání aneb jak dát vaší školce globální rozměr“.

Na tomto semináři se učitelé mateřských škol dozvědí, co to je globální rozvojové vzdělávání, proč by se globální rozvojové vzdělávání mělo zapojit do výuky a jak lze globální rozvojové vzdělávání do výuky na mateřských školách zapojit. Celý seminář trvá čtyři hodiny. Seminář je realizován po celé České republice a je pořádán bezplatně. Seminář je možné uspořádat buď pro jednu konkrétní školu nebo pro pedagogy z různých škol.

Kromě tohoto semináře pro pedagogy mateřských škol pořádá organizace ADRA v rámci Programu rozvojového vzdělávání PRVák také seminář o globálním rozvojovém vzdělávání pro pedagogy na základních školách. Tento seminář, který taktéž trvá čtyři hodiny a je rovněž bezplatný, je pořádán pro sborovny základních škol po celé České republice.Kategorie: Oddělení vzdělávání