ADRA Česká republika

JSME TU S VÁMI PRO DRUHÉ

Array ( [0] => stdClass Object ( [id_category] => 44 [id_type] => 0 [id_alias_category] => [id_podstromu] => [id_parent_category] => 1 [id_document] => [id_root_node] => 1 [id_modul] => [id_user] => 3 [id_layout] => [title] => Opravdový svět [is_container] => [is_prefered] => [is_hide_column] => [is_perex] => 1 [is_private] => [is_deleted] => [address] => [url] => opravdovysvet [urlfull] => opravdovysvet [password] => [poradi] => 4 [hloubka] => 1 [left_node] => 778 [right_node] => 975 [id_menu_vertical] => ) )
Opravdový svět
Main banner

ADRA > Opravdový svět

array(1) { [0]=> object(stdClass)#194 (26) { ["id_category"]=> int(44) ["id_type"]=> int(0) ["id_alias_category"]=> NULL ["id_podstromu"]=> NULL ["id_parent_category"]=> int(1) ["id_document"]=> NULL ["id_root_node"]=> int(1) ["id_modul"]=> NULL ["id_user"]=> int(3) ["id_layout"]=> NULL ["title"]=> string(16) "Opravdový svět" ["is_container"]=> bool(false) ["is_prefered"]=> bool(false) ["is_hide_column"]=> bool(false) ["is_perex"]=> bool(true) ["is_private"]=> bool(false) ["is_deleted"]=> bool(false) ["address"]=> string(0) "" ["url"]=> string(13) "opravdovysvet" ["urlfull"]=> string(13) "opravdovysvet" ["password"]=> NULL ["poradi"]=> int(4) ["hloubka"]=> int(1) ["left_node"]=> int(778) ["right_node"]=> int(975) ["id_menu_vertical"]=> NULL } }

 

 

Hlavní donor

Logo České rozvojové agentury

 

Jsme členy

 

 

Podporujeme

 

 

 

Podporují nás

  

Naučmese

         

 

 

 

Partneři

Jaký byl náš školní rok 2014/2015

26.6.2015

Ve školním roce 2014/2015 jsme společnými silami mohli působit na školách po celé ČR, kde jsme uskutečnili celkem 153 programů (workshopů) na mateřských, základních a středních školách. Těchto 153 programů realizovalo našich 27 lektorů, mezi které patří také členové užšího realizačního týmu.

Kdo jsou naši lektoři? Jsou to převážně mladí lidé, kteří vnímají svět v širších souvislostech a kterým nejsou lhostejné životy lidí kolem nich, včetně dětí a mladých lidí. Lidé s rozličnými zkušenostmi (z ČR, ale i z nejrůznějších zemí světa), různého odborného zaměření, které spojuje ochota společně pracovat jako tým a předávat své zkušenosti zajímavou a zábavnou formou dál.

Pro tento účel pořádáme pravidelná lektorská setkání, vždy v Praze (pro českou lektorskou sekci) a v Olomouci (pro moravskoslezskou lektorskou sekci). Právě z červnového setkání v Olomouci pochází tato fotografie moravskoslezské části našeho týmu.

Moravskoslezští lektoři Opravdového světa

Na setkáních sdílíme své aktuální zážitky ze škol, věci, které nás potěšily, výzvy, kterým jsme čelili a probíráme také různé řešení situací, které nastaly. Zároveň zde také prohlubujeme odborné znalosti našich lektorů a společně budujeme náš lektorský tým. Níže uvedené fotografie pochází z velice zajímavé lekce od jedné z našich lektorek na téma jak pracovat s předškolními dětmi.

         

Náš tým je sice rozdělen na dvě sekce a ty dále na krajské týmy, v případě nutnosti si ale vzájemně vypomáháme, protože hlavní nejsme my, ale děti a mladí lidé.

Abychom Vám naši práci alespoň částečně přiblížili, přinášíme několik faktů o uplynulém školním roce:

       

Děkujeme všem partnerům a dárcům, školám, žákům i studentům za spolupráci, za to, že společně můžeme dělat tento svět lepším.

Těšíme se na školní rok 2015/2016!

Váš tým Opravdového světa

 Kategorie: Opravdový svět